icon-cookie
Aby naše stránky mohly lépe fungovat, využíváme funkcionalit COOKIES.

BATIST Medical a.s.

Jsme společnost Batist Medical. Na českém trhu působíme již skoro 30 let. Naše sídlo i výrobní závod v Červeném Kostelci leží v srdci nádherné přírody, kde lišky dávají dobrou noc.

Ale my nespíme! Právě naopak. V našem moderním závodě vyrábíme špičkový zdravotnický materiál a dodáváme ho do nemocnic a zdravotnických zařízení nejen po celé České republice, ale i do dalších více než 30 zemí.

Rok 2020 je významně poznamenaný celosvětovou pandemií COVID-19, pro všechny je to mimořádně náročné období. Pro nás v Batist Medical to znamenalo zrychlení, vývoj nových produktů a služeb pro zákazníky. V tomto roce jsme vyvinuli a spustili výrobní linku na nano roušky a rozšířili jsme i naše výrobní prostory. Díky tomu jsme zajistili velké množství ochranných prostředků pro nemocnice, zdravotnický personál i veřejnost.

Naším úkolem je pomáhat. Vaše bezpečí je naší prioritou. Proto jsme vytvořili tento e-shop. Je navržený tak, abyste si mohli pohodlně, rychle a na jednom místě pořídit ochranné pomůcky pro vás a vaše blízké.

Najdete zde výběr těch nejdůležitějších produktů pro vaši ochranu.

Vaše bezpečí je naší prioritou. Chraňme se!

Váš BATIST Medical